| numaicumvreaueu a întrebat:

Am nevoie de cateva pareri despre urmatoarele site-uri :
depurtat.ro, matar.ro, refashion.ro, lady-shoes.ro, stylicious.ro, fashion-star, brandcircus.ro, haineromania.ro, imbraca.ma cel mai mult ma intereseaza brandcircus si imbraca.ma. Multumesc anticipat. Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.brandcircus.ro
este un magazin destul de frumos cu haine foarte simple, dar totusi frumoase si cu preturi asa si asa (nu prea ti-l recomand)
2.imbraca.ma
e un magazin frumos si haine foarte dragute si frumoase si FOARTE ieftine! (ti-l recomand)
3.depurtat.ro
e un magazin frumos cu pantofi draguti si cu preturi destul de bune (ti-l recomand)
4.matar.ro
e un magazin cu pantofi urati si foarte scumpi (CATEGORIC nu ti-l recomand)
5.refashion.ro
e un magazin frumos cu haine destul de frumoase si preturi ok (ti-l recomand)
6.lady-shoes.ro
e un magazin foarte frumos se dragut cu pantofi foarte frumosi si de foarte mare calitate (CAREGORIC ti-l recomand)
7.stylicious.ro
e un magazin FANTASTIC dar cu niste preturi de iti pica fata (adica FOARTE scump) (daca ti se pare ieftin atunci ti-l recomand)
8. fashion-star
e un magazin cu haine cam uratele si destul de scump pentru ce haine sunt acolo( nu ti-l recomand)
9.haineromania.ro
e un magazin EXCELENT si cu niste preturi EXTREM de mici!(ti-l recomand din TOATA INIMA!)
SPER CA TE-AM AJUTAT!
FUNDA?