| nikol03 a întrebat:

Cum vi se pare acest site http://www.standard-shoes.ro/? ati mai comanadat de aici? este de incredere si sunt de calitate papucii de aici?:D

Multumesc anticipat!:*

2 răspunsuri:
| tmteo a răspuns:

Eu zic ca nu sunt de incredere.
De ce cred asta? In primul rand ca n-au un sediu, afisat pe site,ei dau doar un simplu Nr de telefon,ceea ce te baga un pic la banuieli.
In general fiecare site de haine online trebuie sa scrie,adresa, unde se afla magazinul, sa fie harta, cum poti ajunge la acel magazin si orasu evident, iar ei nu au dat detalii absolut deloc, decat nr ala.
eu zic sa cauti un alt site si sa te uiti la rubrica `despre noi` ori la `contact`.
bafta!

| Seren a răspuns:

Buna Nikol, eu am comandat de la ei si mi s-au parut ok, cred ca nu au adresa fiindca sunt doar magazin online. Eu zic sa incerci, eu am fost multimita. Spor la shoppinguiala!