| Ioana250 a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra. Este bine daca ma prezint la un casting imbracata cu o pereche de pantaloni scurti simpli, de blugi, un tricou alb simplu si o pereche de tenesi?

10 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Daca este casting de modelling cel mai indicat este sa iti iei o pereche de blugi indigo stramti, un maieu simplu alb si o pereche de balerini, fara toc, negri. De asemenea fara accesorii si cu un machiaj foarte discret, fara linie de tus sau alte lucruri de genul. Si este bine sa ai cu tine o geanta in care sa ai o pereche de pantofi cu toc. Si parul trebuie sa fie prins intr-o coada de cal la spate.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.Am fost la destule castinguri si mi s-a spus sa vin in ceva colorat care sa ma reprezinte.Nu ceva alb, alege o bluza colorata si esti ok.

| Ioana250 explică (pentru anonim_4396):

Un tricou bleumarin polo este bun?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ioana250):

Da.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca este un casting in care trebuie sa dai probe foto sau mai stiu eu ce, e bine sa mergi imbracata mai decent, trebuie sa ai o geanta unde ai tinuta mai sexywinking dati seama ca pana la adresa respectiva si inapoi vei atrage pivirile multora si nu sti peste ce nebun daiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fel de casting. Dacă e de modelling, consider că ar trebui să pui pe tine ceva mai elegant, iar tocurile nu trebuie să lipsească. Outfit-ul ales de tine e mai lejer şi e posibil să ia asta drept o lipsă de interes.

| adry2001 a răspuns:

Pai depinde ce casting... oricum ar fi bine ca pantalonii sa nu fie prea scurti pentru ca o sa pari(scuza-mi expresia) o parasuta, dar in rest mi se pare totul ok. este vara, este cald nu vad de ce nu s-ar potrivi aceste haine.

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Eu zic că e foarte bine dar ai grija ca pantaloni scurţi să nu fie foarte scurţi in cat să ţi se vadă fundul pentru că vei părea vulgară.

| ade291 a răspuns:

Eu zic sa nu iti pui pantaloni prea scurti, deoarece imbracamintea este destul de importanta la un casting (mai ales modelling). Niste tenesi merg, din cate stiu eu, la casting nu trebuie sa iti iei tocuri.
Succes!

| anonimaM a răspuns:

Nu cred ca are vreo importanta cum te imbraci, desi, ar fi mai bine sa nu fie chiar simpu tricoul.