| picsssie a întrebat:

am nevoie de raspunss urgent! Vreau sa descarc photoshop de aici : www.adobe.com unde trebuie sa dau sa-l iau, unde il gasesc eu nu stiu unde sa dau. sa-l i-au ggratis/trial pe 30 de zile? Pliz ajutoor. OFER FUNDA! [ scuze de categorie]

1 răspuns:
| AdyxScumpix a răspuns:

Nu îl poți lua gratis decât pentru 30 de zile, adică acest trial. După trebuie să plătești.
Deci dai la search "Photoshop", alegi versiunea pe care o vrei și după o să vezi in dreapta ceva de "Buy" și "Try'. Tu apeși pe 'Try' și apoi trebuie să ți se downloadeze. Sper că am fost de ajutor.