| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat in legatura cu asa cunoscutii pistrui. Probabil persoanele care ii poarta ma inteleg mai bine. Am incercat sa scap de ei anul trecut prin remedii "naturiste" cica si acestia doar s-au decolorat foarte putin, diferenta nefiind cine stie ce. Am renuntat pana vara acesta, iar acum din nou vreau sa scap de ei. Unii spun ca sunt un "accesoriu" la moda, altii ii detesta. Problema fetei mele este faptul ca am ochii mici iar pistruii imi ocupa din plin nasul si obrajii, deci arat ca un mic "montrulet ". Cum as putea scapa de ei macar pentru acesta iarna >? FUNDITAAA :* :* :*

3 răspunsuri:
| AlexandraVarga2000 a răspuns:

" monstrulet " *

| mdaria a răspuns:

O vecina de aici din sat se dadea pe fata cu spuma de la laptele proaspta muls, insa nu cred ca ai cum sa faci asta.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mai stresa, că nu ești monstru!
Dacă nu cedează până la 18 ani, după poți face o terapie cu laser.
Pa, pa.