| Cristineeee a întrebat:

Vreau sa scap de pistrui! Am pe nas si pe obraji. Exista creme care au acest efect de a estompa sau a diminua pistruii? Fundita happy. si daca puteti sa imi ziceti si cateva remedii naturiste care au si efect e si mai bine. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai freaca-te cu o perie de sarma. laughing Glumesc, sa nu faci cumva asta!
Du-te la farmacie si cere o crema de albire sau depigmentare a tenului si aplic-o pe fata, ar trebui sa dispara pistruii si protejeaza-te bine de soare cu crema cu spf mare deoarece soarele favorizeaza aparitia pistuiilor.
Dar de ce vrei sa scapi de ei?
Am si eu si sunt foarte draguti, nu toata lumea are pisturi si uni ar face orice ca sa aiba, profita de ei sunt foarte draguti si dau spectul ala cute.

| Ebsghjs a răspuns:

Heii, treci exact prin ce am trecut odata! laughing
Si eu am pistrui. Si la inceput ii uram! Nu mai stiam cum sa scap de ei! Mi-am cumparat creme si tot felul de prostii, dar nu au ajutat cu nimic. Inca mai am pistrui, dar acum ii ador. Sunt farmecul meu. Foarte multa lume isi doreste sa aiba, pentru ca e cute ^^.