| Adorsafiucopil a întrebat:

Am o dilema nu ma pot hotara ce mascara sa aleg dintre: MAYBELLINE THE COLOSSAL VOLUM SMOKY EYES RIMEL; MAYBELLINE MASCARA The One by one volum express; MAYBELLINE NEW YORK MASCARA VOLUM EXPRESS THE ROCKET si MAYBELLINE THE COLOSSAL GO EXTREME VOLUM MASCARA. Nu prea stiu care este cea mai buna si m-ar ajuta mult raspunsurile voastre.

*funda celui mai bun raspuns*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt mult mai bune cele de la L*Oreal.
Pa, pa.

| BiuL a răspuns:

Eu le-am avut pe majoritatea, sicner diferente foarte mari nu sunt.
Mie imi place cel mai mult cel nou The Colossal Smokey Eyes
http://therhythmofheels.wordpress.com/......s-mascara/
One by one nu prea imi place

| Ionela997 a răspuns:

Dupa mine cea mai buna mascara este Maybelline One by One Volum Express deoarece se intinde mult mai bine, dand volum fiecarei gene in parte si nu curge asa usor. Sper ca te-am ajutat :*.