| psycho_5607 a întrebat:

TPU! Am o intrebare adresata in special fetelor. Mi-am cumparat de curand o fusta neagra, scurta si mulata. Defapt, nu e foarte scurta. Este putin peste genunchi. Dar este mulata si la spate, sub fund sta putin ridicata. Cum pot sa o fac sa stea normal?

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Calc-o pe dos poate se aseaza

| lovem3 a răspuns:

Pai daca sta ridicata ca e ea sifonata incearca sa o calci da daca e asa din croitorie cel mai simplu ar fi sa o pui pe mama sa iti faca 2 pense acolo unde e ridicata ca sa stea drept si sa fie mulata.

| Sunshinee a răspuns:

Incearca cu un balsam (:

| Sweet_1111 a răspuns:

Poi si mie mi-a facut mama cadou una, trebuie sa o dai jos si sa iti faci elasticul acela ca este cum sa zic...incalcit

funda?

| GrEen_2189 a răspuns:

Am avut si eu o asemenea problema, dar la o rochita. crede-ma ca nu i'am putut face nimic. Scuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai incercat sa o netezesti cu fierul. ori daca nu. du-o la un croitor.

| allexxa a răspuns:

Buna! Mama mea e croitoreasa si am intrebat-o ce poti facebig grin... iar ea m-a intrebat daca ai fermuar la spate? daca da poate sa fie si din cauza aia sa tina fermuarul daca nu e prea strimpta si de asta sta ridicata iar din acesta cauza nu ai ce sa ii faci:-(...imi pare raubig grin:-( sper sa fie de la fermuoar ca sa poti rezolba problemawinkingkisskisskiss