| Pandamicuț a întrebat:

Heeeei TPU! Am si eu o intrebare. Mi.am cumparat o fusta creion neagra cu fermoar lung in spate, doar ca atunci cand o pun pe mine, fusta nu sta dreapta in spate si se formeaza niste onduleuri la nivelul fermoarului(sper ca intelegeti ce zic). Stiti cumva daca se poate face ceva, ca sa nu mai stea asa? Va rog mult :'(

2 răspunsuri:
| Mihaelablabla a răspuns:

Din ce material este facuta?

| Pandamicuț explică (pentru Mihaelablabla):

Nu vad nicio eticheta pe care sa scrie asta. Este ceva sintetic oricum, poliester, elastina, ceva de genul.