| myreluca12 a întrebat:

Buna TPU ...am o intrebare.as dori sa imi cumpar un balsam de buze nivea cu cirese si am auzit ca are si culoare? daca ati folosit ce culoare are? mersi anticipat. FUNDA***

Răspuns Câştigător
| Mariya5 a răspuns:

Eu folosesc, si e rosu mai deschis(depinde cat de mult iti pui) dapa dai o singura data doar devin mai lucioase si mai roz(vezi in poza de la avatarul meu).

5 răspunsuri:
| janeD0oe a răspuns:

Am avut eu are o culoare rosie cat de cat vizibila.un rosu spalacit sa-i zicem dar daca te dai pe buze se vede ca sa-ti faci o idee.

| Innovation a răspuns:

Pai e putin culoarea cireselor, este un rosu putin mai deschis.Cauta pe Google Imagini: "Balsam de buze nivea de cirese" si te asigur ca vei gasi imagini o gramada.

| SVD a răspuns:

Eu il ador, am avut doua din acelea happy Are o culoare rosie si cum a zis si Mariya5, depinde cat iti dai.

| bibi4v a răspuns:

Un rosu deschis spre roziu. dar nu se vede foarte tare pe buze

| Artemis94 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place cel roz happy e fin la atingere, imi protejeaza buzele de firg, si finut (nu ii tipator)