| myreluca12 a întrebat:

Buna fetelor...am o intrebare deci as dori sa imi iau un balsam de buze de la nivea si as dori sa va intreb daca stiti care este asa mai roz adica cand il aplici sa lase o culoare de roz pe buze...mersi frumos. FUNDA****

Răspuns Câştigător
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Eu de la Nivea un balsam de buze pearl&shine. Lasa o culoare frumosa pe buze si foarte naturala.
Funda?

1 răspuns:
| Bambina9000 a răspuns:

Hmm cel care îl folosesc momentan este Balsam de buze NIVEA Lip Care Fruity Shine Pink Guavae