| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, am o intrebare, daca mergi sa iti faci permanent pentru par cret cat te tine?
Si daca iti va schimba forma sau textura parului pentru toata viata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are cum să îți schimbe forma sau textura părului pentru toată viața...asta e ceva ce ține de genetică, starea de sănătate a corpului...

2 răspunsuri:
| Pitbullllll a răspuns:

Permanentul după ce te tunzi se duce plus că trebuie refăcut la 3 sau 6 luni, nu te ține toată viața

| madamme a răspuns:

Parul se arde si devine mai subtire. Niciodata nu va redeveni drept, doar ca o sa il tunzi treptat