| Roock a întrebat:

Am o intrebare, in afar de combinatia jeans+tricou+hanorac+adidasi cu ce as putea sa ma imbrac? De obicei am inspiratie, dar pentru scoala nu am nici o idee.Precizez ca la mine la scoala exista uniforma.Bluza sau hanorac alb(si diriginta face scandal daca nu avem). Daca puteti sa imi da-ti link cu hainesau combinatii. Cine da cele mai multe idei primeste fundita si vot.Merci anticipat!

Răspuns Câştigător
| AlexandraHristov a răspuns:

Vezi aici: http://www.fiilamoda.com/imbracaminte-iarna-primavara/ E un articol cu mai multe pagini. Pe unele sunt combinatii de sacouri si altele.

6 răspunsuri:
| Roock explică:

@ laurentiu eu vorbeam ft serios...nu suport sa ma imbrac la fel de 2 ori asa ca chiar am nevoie de combinatii...

| Roock explică:

@your love, fata

| anazoe4ever a răspuns:

NU STIU dace esti fata sau baiat in orice caz iti dau sfaturi:
Daca esti baiat:Camasa cu nishe pantaloni trei sfert si adidasi si cu un lant asa mai baietos(daca va lasa) a...la baIETI ii complicat ca nu preau au cu ce sa se imbrace(mentionez ca is fata si nu prea stiu)
Pentru fete:poti sa iti iei iegari si peste o camasa mai lunga si o prinzi cu o curea de aia de camsa poti sa iei o fusta cu nishe ciorapi cu o helanca neagra si peste pui o vestuta alba daca vrei mai multe idei lasa-mi mesaj

| laurentiu a răspuns:

Pantaloni de trening+camasa+pantofi+sapca(nike) =?

=? nici nu vreau sa ma gandesc laughing

| educatie2021 a răspuns:

Mie imi place stilu d imbracaminte al lui Justin Timberlake desi eu am mai modificat cate ceva (adica vesta peste bluza sau camase cu maneca scurta tot peste bluza +jeans+adidasi)
Am mai multe combinatii dar depinde si d ce proportii ai, daca te prind palariile purtate d timbarlake. Fara sa mai pun la calcul ca noi nu stim ce ai in garderoba u. Improvizeaza ceva nou. De multe ori tine figura

| YourLove_2216 a răspuns:

Buna tot eu is anazoe4ever da nu pot sa ma trimit mesaje sad deci zi-mi esti fata sau baiat