| dulcica2 a întrebat:

Am o intrebre! In ultimele luni au inceput sa imi apara niste bubite micute pe maini de culoarea pielii! Ar trebuii sa ma ingrijorez? De la ce sunt?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa am patit si eu acum 2 zile au inceput sa imi apara mai multe bube si ieri pe picioare, poate o fi de la mancare sau de la tantarii astia care ne tot pisca.

| Etelca a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mergi la un doctor ca sa nu te trezesti din senin cu o boala. Poate sa fie o toxiinfectie alimentara, tantari sau poti fi alergic la ceva ce ai mancat.NU iti neglija sanatatea si viata. Fugo direct la doctor.