| Nicole a întrebat:

Buna TPU.Am o pereche de sandale pe toc si cam ma rod la degetul mare din cauza ca sunt noi. E piele artificiala, ce pot face sa se faca mai moale pielea?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poartă-le prin casă cu ciorapi foarte subțiri și în zona unde te bate pui pe deget spirt ca să intre în baretă. După ce a cedat, pui pudră de talc pe zona unde vine bareta pentru a preveni transpirația și frecarea pielii.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| MissDanbo a răspuns:

Dupa ce le potri de 3-4 ori or sa se lase singure. Incerca sa porti un bandaj mic unde te roade pana se lasa.

| Denisuky a răspuns:

Incearca cu spirt(alchool sanitar). Daca nu merge, va trebui sa le porti pana vor mai ceda.

| Iutzu_3498 a răspuns:

Salut Nico am auzit cas buni "talpicii" intreabati mama unde se pot gasi sunt un fel de ciorapi care vin doar pe talpa si pe degete.