| acris a întrebat:

Imi poate spune si mie cam cat costa o pereche de colanti de latex sau piele (artificiala) mersi

Răspuns Câştigător
| MimiShor_3518 a răspuns:

Intre 15 sh 50 lei happy. Gasesti pe la magazinele de imbracaminte. Fashion. si tot felul happy. Bafta!

7 răspunsuri:
| I Love Summer :X a răspuns:

Omg.nu stiu da' serios chiar vrei sa ti iei?rolling on the floor))

| Kooo a răspuns:

Eu am dat pe ei vreo 30 de lei. Dar asta depinde si de unde ii iei. happy

| Geo14 a răspuns:

Eu mi-am luat acum cateva luni din latex cu 55 lei.Destul de accesibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit la Mondex o pereche parca M si era 50 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu dar cred ca 100 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca costa foarte mult mama mea mi-a zis ca costa peste 500 de euro

| funkydiva a răspuns:

Incepand cu 11 lei pana la 50 de lei, in zara, respectiv stradivarius.