| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema.ieri am editat niste poze online pe pizap si photofunia iar pozele erau mai personale si nu vreau sa le vada cineva de la mine din liceu. Oare pozele acelea au mai ramas salvate undeva? va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| viviana269 a răspuns:

Atunci nu stiu...scuze...poi nu cred ca se salveaza undeva pentru ca nu tine de un cont sau asa big grin

3 răspunsuri:
| viviana269 a răspuns:

Pe pizap de pe fb pozele raman in aplicatie

| adrianoadyyy a răspuns (pentru viviana269):

Eu le-am facut pe google nu pe fb

| adrianoadyyy a răspuns (pentru viviana269):

Atunci e bine.Mersi pentru ajutorwinking

| viviana269 a răspuns (pentru adrianoadyyy):

Atunci nu stiu...scuze...poi nu cred ca se salveaza undeva pentru ca nu tine de un cont sau asa big grin