| LigiMe99 a întrebat:

Am o problema. La buza de sus, in stanga, imediat dupaincretitura din mijloc am un fel de unflatura mica. Nu ma doare, nu ma usture, nu e rosie si nici mai calda, dar arata urat. Ce am si cum pot trata?

Răspuns Câştigător
| Roxy_9585 a răspuns:

Cred ca este un herpes; trebuie sa mrgi la cea mai apropiata farmacie si sa cumperi o crema care se numeste ACICLOVIL; aeasta crema nu costa mai mult de 5 lei

1 răspuns:
| di3tri a răspuns:

Poate este hepes... desi ar fi trebuit sa vina iinsotit de o senzatie de caldura si mancarime. Poate este un fi de par crescut sub piele. Daca este herpes aciclovir daca este fir, un strop de zeama de lamaie