| Camelutsaa a întrebat:

Am o problema. Pe siteul celor de la Bershka arata reduceri multe. Am fost ieri in Bershka si nu am gasit. M-am gandit ca poate numai au in stoc. As vrea sa-micumpar de pe siteul lor. adica online, dar nu stiu cum. Nu gasesc. Va rog, ajutati-ma. Este urgent. Multumesc anticcipat.

2 răspunsuri:
| clody83 a răspuns:

Pe Kurtmann gasesti haine si accesorii online, la preturi mici, Bershka, Zara, Stradivarius si Blanco http://www.mujer.ro/catalog-bershka-martie-2012

| MultiBrands a răspuns:

Www.multibrands00.ucoz.com.Si aici gasesti. Succes!