| anonim_4396 a întrebat:

Am parul cam pana pe la umeri, poate un pic mai lung, dar mie imi creste foarte greu. De anul trecut mi-a crescut numai 5 cm. Chestia este ca varfurile imi sunt foarte roase si nu vreau sa'mi tund parul fiinda dupa aceea nu imi va sta bine. Deci intrebarea este, daca imi tund varfurile, se poate ca parul sa creasca mai repede?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Parul ti-a crescut mai mult dar din cauza ca varfurile iti sunt roase s-a rupt putin cate putin din el, tunde-ti varfurile periodic daca vrei sa iti creasca mai repede si sanatos

| anamaria987 a răspuns:

Incerarca uleiul de masline putin incalzit si cumpara-ti o masca de par pentru varfurile deteriorate