| Criss1105 a întrebat:

Am parul carliontat (nevopsit) insa eu vreau sa fie drept. Inafara de placa si permanent drept ce pot face? Exista creme sau altfel de produse pentru asta? Daca da, dati`mi cateva exemple si preturi! Dau funda!love struck big grin

2 răspunsuri:
| SunShine a răspuns:

Eu am folosit un fel de balsam( si eu am parul cret) era de la Taft costa 14 lei si dupa ce ma spalam ma dadeam cu balsamul si imi uscam parul cu feonul...happy Si functiona

| seherezad a răspuns:

Pai e o crema de la nivea pentru par drept [streight and easy] cam asa ceva, si te dai cu ea dupa ce te speli pe cap si te intinzi cu placa... dupa vreo 6-8 luni iti sta drept. stiu ca e o perioada cam lunga si tu iti doresti ceva rapid...
da' iti spun sincer ca functioneaza. eram foarte creata, la o oaiebig grin dar m-am dat cu proscarioara aia de creme vreo 1 ani si acum nu mai am nevoie de placa, poti incerca daca nu ai alte alternativebig grin
take care:*