| Iasmiine a întrebat:

Cu ce as putea sa ma dau pe par pentru a-mi mentine parul drept? Inafara de placa si permanent.

4 răspunsuri:
| PrEtTyAnGeL a răspuns:

Pentru o zi poti incerca cu fixativ de tot incearca aici kudika.ro/comentarii/articol/2405/ce-te-faci-cu-parul-cret.html sau clicksanatate.ro/Laptele-de-cocos-face-minuni-pentru-parul-tau_0_6481.html
funda?winking

| ChipDE a răspuns:

Ulei de par

| Balea_Alina_1996 a răspuns:

Piaptana-l in fiecare seara cu capu in jos cu un pieptane cu dinti mari.

| ionesculata a răspuns:

Sunt unele fixative care ajuta la mentinerea parului dupa ce l-ai facut cu placa, sper ca te-am ajutat (funda?)