| ionutdumitru98 a întrebat:

Buna TPU... am parul des si as vrea sa il am moale si rar.ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Okami23 a răspuns:

Pentru a fi moale foloseste balsam, dar de ce il vrei rar? esti foarte norocos ca ai parul des, dar poti sa te razi in cap sau sa te tunzi foarte scurt

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-l ai rar?
Doamne ferește!
Mergi pe tunsori foarte scurte.
Pa, pa.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
1.Mergi la frizer.
2.Foloseste sampoane de la avon caci sunt foarte bune.
O zi buna!

| Okami23 a răspuns:

Multumesc pentru funda

| GicuGagicu a răspuns:

Cu timpul o sa il ai si daca vrei si daca nu insa intre timp, cand te duci la frizer, spune-i sa te fileze. Asta o sa iti faca parul putin mai rar. Daca vrei sa fie mai moale, dupa ce te speli cu sampon da si cu balsam