| Melissa24 a întrebat:

Am parul mediu si vreau sa imi dati cateva idei de coafuri prinse si elegante. Dau fuda pentru cele mai multe. :*

5 răspunsuri:
| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Poti sa iei o sectiune din partea din fata si sa o tapezi putin pe interior, iar apoi restul parului sa-l prinzi intr-o coada. Poti sa-ti cumperi o bentita subtire pe care o pui pe cap si rasucesti cate o suvita pe dupa ea, de fiecare data adaugand tot mai mult par pana tot parul e in jurul bentitei. Poti folosi gel sau spuma pentru a crea "wet hair look". Poti face un coc folosind un buretel sau o soseta, iar parul ramas in afara cocului sa-l impletesti si sa il rasucesti la baza acestuia. Succes happy

| Melissa24 explică:

Funda*

| anca2002 a răspuns:

Ai putea incerca modelul acela cu bentita adica: https://www.youtube.com/watch?v=NftCyRT0_nE&t=42
Mie una mi se pare foarte elegant