| vladyyyy a întrebat:

am pe 13 iunie banchetu de clasa 8-a. si nu stiu cu ce sa ma imbrac... ce-mi sugerati? nu vreau raspunsuri de genu: ia-ti o camasa straight face. poate imi aratati un site cu un model sau altceva. FUNDA :X:X:X

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Clasicul costum, nu e asa de dificil ca la fete. propun gri

| MihaiGe a răspuns:

Niste blugi, si o camasa!
Bafta!

| Morphines a răspuns:

Pai ce sfaturi vrei sa-ti dam noi? In primul rand nu stiu cum arati, ce inaltime ai, ce constitutie ai, de unde sa stiu eu ce ti se potriveste tie, mai Vlad?! Daca iti spun sa te imbraci ca un vraci incepi sa injuri pe aici. Tu stii ce ti se potriveste. Si este normal ca la un banchet sa porti o camasa, alba de preferat, ca doar nu roz. Si eventual niste blugi care sa se asorteze, nu pantaloni de costum ca nu te duci la nunta sau botez. Si evident fara pantofi, asta e cea mai hilara faza posibila... pantofii sunt pentru taranii bosorogi care petrec 25h in carciuma. Deci niste pantofi sport. In rest, cele bine. Bafta si sa nu plangi ca nu-ti mai revezi profesorii/colegii! laughing