| Anny1 a întrebat:

am sanii foarte mici ca fata din poza aceasta : http://1.1.1.3/bmi/www.femei-moderne.ro/images/articles/ big/UDQbS-haine-pentru-sanii-mici.jpeg mai exact de marimea merelor...ce sutiene as putea purta vara aceasta la strand mare astfel incat sa mii arate mai mari? este bun unu ca aceasta? https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/339 68_224426117671514_100003123839139_367200_878016395_n.jp g sau de care? va multumesc mult...:( :*

Răspuns Câştigător
| helenwolf a răspuns:

Stai linistita! Si eu sunt la fel in aceeasi dilema! Ia-ti orice in care te simti tu bine! Asta conteaza cel mai mult, ca daca tu te simti bine in pielea ta nimeni nu o sa se uite ciudat la tine sau ma rog sa te judece. Nu iti fa complexe! de obicei la costum de baie poti purta sutien fara burete, pentru ca cel cu burete se usuca foarte greu, iar ca si sutien normal sunt cele de la jolidon marimea cea mai mica. sunt de minunebig grin sper sa te ajut cumva happy

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nu merg pozele, dar dacă ai sânii mici atunci ia-ţi un sutien cu push-up.
http://i.imgur.com/XI8sn.png

| AnculinaIngeras a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa mergi sa probezi mai multe costume de baie si sa il alegi pe cel care te avantajeaza...nu stiu daca o sa stea bine cu burete dar ajuta! am avut si eu astfel de probleme dar de cand mi-am marit sanii pot sa port ce-mi doreste inima! am fost la dr.Silvia Stanculescu, la consultatie m-a incurajat si am scapat de frica de bisturiu! Mi-am dorit mereu sani mai mari si am incercat tot felul de tratamente dar degeaba.Este important sa te simti bine in propria piele, iar modificarile corporale nu sunt de temut.Nu stiam multe la inceput dar dupa ce m-am informat pe clinica-metamorphosis.ro,am vazut cam cat sunt preturile si ce modificari imi pot face. sper sa iti gasesti costumul de baie cel mai potrivit...