| BumtSii a întrebat:

Am si eu nevoie de niste idei de coafuri zilnice.Nu stiu cum sa mai imi fac parul la scoala.Am parul putin mai lung de umeri (6-7 cm). Si nu mai am nici o idee.Va rog cine are idei. Puteti da si link-uri. Ceva usor de facut. Poate sa fie si cu placa.Multumesc.Ofer funditahappy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Prinde-l in coditze, impleteshte-l sau fa-ti coc! :X
Bafta!

| MangoGirl a răspuns:

Pai si eu il am la fel.cand ma plictisesc imi fac o codita mica la spate din suvite de pe ambele parti, sau imi prin parul cu un cleste si las niste suvite sa-mi cada pe langa

| Michelle_5585 a răspuns:

Buna!:*

Pai eu de multe ori mi-l impletesc spik...AICI SCRIE CUM SA IL FACI SPIK DACA NU STII:
http://www.calificativ.ro/Cum_sa_faci_parul_Spic__French_Braid_-a19142.html

Mi-l intind, il fac cret:D fac coada intr-o parte:D

nu stiu sper sa-ti fie de folos:)

:*

| MissChocolatte a răspuns:

Te poti inspira de la bubzbeauty, are cateva clipuri dragute cu modele de coafuri. Poti cauta pe youtube bubzbeauty hair style, nu stiu parerea ta dar pe mine m-au ajutat cateva clipuri de ale ei.^_^