| MyTzZy a întrebat:

Am nevoie RAPID de niste idei de coafuri usoare pentru scoala. Am parul mediu, un pic mai lung de umeri si ondulat. Trebuie sa fie prins. Multumesc!:*:*:*fundita+vot!winking

Răspuns Câştigător
| Lockon a răspuns:

http://lumeablondelor.ro/coafuri-rapide-pentru-scoala/
Filmuletul te va ajuta, sunt mai multe coafuri in el si iti arata cum sa le faci >:D

3 răspunsuri:
| Ana_1799 a răspuns:

Fa'ti un coc da sa nu il strangi prea tare si sa nu bagi agrafe in elhee hee
se poarte
sper ca te'm ajutat:*

| Flory_9160 a răspuns:

Pai ti l poti face cu placa daca ai iti pui o bentita si gata sau iti lasi parul asa ti l prinzi in coada si iti pui o agrafa cu o fundita sper ca te am ajutat fundabatting eyelashes:X?

| andrusca1996 a răspuns:

Http://www.clix-cents.com/?ref=andrusca1996 faci bani pentru clickuri daca aveti probleme contactatima la Id andry_morphy_wow