| CraziNess a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare am un fel de cARnaval de Craciun la scoala cu costume si nu stiu cu ce sa ma imbrac vreo sugestie fUndita happy:XMultumesc :*

Răspuns Câştigător
| BeibiiX a răspuns:

Mos Craciunitalove strucklaughing desi presupun ca mule vor alege costumul asta.:d
deci ai putea sa te imbraci in spiridus, ren, fulg de neathinking [ei aicea e mai complicatthinking sa-ti dau o ideethinking poti sa te imbraci in pantaloni albi, o bluza mai larga, si caciula alba si pe ea poti improviza ceva adica: poti lua un carton alb si sa-l decupezi in forma de fulg de nea si sa ti`l lipesti cumva sau sa-l atasezi pe caciula + accesoriithinking poti sa decupezi niste fulgi din carton si pentru a`ti face cerceihee hee sau ceva lantisor:d ca sa nu mai vorbesc si de machiajhee hee] thinking

:*

8 răspunsuri:
| AlexandraHristov a răspuns:

Ce zici de astea de aici? http://www.costumecraciunite.com/ Arati sexy :P

| yoysh a răspuns:

In craciunita

| Ballet a răspuns:

Craciunita, Spiridusa, Chestii specifice si foarte haioasebig grin Succes

| crinutzz a răspuns:

[daca esti mai nebuna costumeazate in ceva care nu are legatura cu craciunu`gen zombi craciunita]sa fii mai speciala caci toata lumea o sa fie craciunite si alte chestii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia de aici http://www.costumecraciunita.ro/

| NAdrian a răspuns:

Lady Gagahappy ca in video-ul Alejandro

| zzuzu_8398 a răspuns:

Eu m-am deghizat in Elodia la halloween, daca ati vedea poze... rolling on the floor))))

| cleo300 a răspuns:

Te poti imbraca in craciunita, spiridusi exista astfel de costume in super marketuri.Sau de ce nu iti poti confectiona chiar tu costumul.De exemplu fulg de nea.