| Andrei777 a întrebat:

Cu ce pot sa ma imbrac la un carnaval (la scoala) ceva trasnetlaughing? Fundahappy

Răspuns Câştigător
| andreea_8765 a răspuns:

Eu as mima un profesor am facut asta in generala a fost super amuzant

4 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Poti fi in ton cu iarna:om de zapada, Mos Craciun sau spiridus! Daca nu, cel mai usor de realizat ar fi Zorro!

| Liviu a răspuns:

Imbraca-te in un CurCuDus laughing
IN un pom Nu te gandii la prostii laughing

| Angelina01 a răspuns:

Pai
nu stiu daca ai vazut filmul matrix, costumeaza-te ca tipul acela, asta da costum super

| dydy08 a răspuns:

Eu zic sa te imbraci in camenarista sau profesoara sau intr-o baba