| DinaraStakhovska a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cum pot sa`mi fac o masca de par naturala.Adica ceva de genu din :Ulei de masline, ou, miere etc. Dau funda pentru cel mai bun raspuns. v-am pupat.

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Uleiu de măsline este un panaceu universal, dragă DiidsS. Eu îl aplic, așa simplu, pe păr, de ani de zile, evitând să dau la rădăcina părului. Apoi îmi acopăr capul pentru 2 ore cu un prosop înmuiat în apă fierbinte și bine stors. După aceea spăl normal. Nu-mi place să pun gălbenuș de ou pentru că dacă apa este un pic mai călduță se coagulează pe par.
Mari succese!

1 răspuns:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Scuze...uleiul am vrut să scriu, a fost doar o eroare de tastare...