| alecsa91 a întrebat:

TPU...am si eu o intrebare, in special pentru fete big grin
Folosesc sampon si balsam de la Plant Activ. iar o data pe saptamana, imi fac acasa masca din banana, ulei de ricin, glabenus de ou si vitamina A. Problema este ca mi se incurca foarte tare parul a doua zi dupa baie...acum il pieptan, iar in secunda 2 e incurcat tare.
de la ce poate sa fie?
mersi, seara faina.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca nu e bun balsamul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?

| woodyshor a răspuns:

Eu imediat dupa ce imi spal parul, imi pieptan parul de la stinga la dreapta cu spuma de par)), dupa il las pe spate sa se usuce sau il impletesc daca doresc sa am par ondulat a doua zi)

| alecsa91 explică (pentru woodyshor):

Nu folosesc spuma...

| woodyshor a răspuns (pentru alecsa91):

Problema ta, eu doar am spus ce folosesc ca sa nu-mi se incurce parul)