| MariaMrr a întrebat:

am si eu o intrebare.
M-am pensat si nu imi place forma. adica forma e ok dar eu am ochii mari laughing) si sprancenele sunt cam subtiri pentru mine, si parca imi fac ochii si mai mari. vreau sa le dau o forma putin mai diferita si sa fie mai groase.
Momentan le corectez cu creionul...
Mi-am cumparat ulei de ricin, si as vrea sa stiu cam in cat timp cresc sprancenele la loc, daca nu le pensez deloc.
Merci.

Răspuns Câştigător
| Foxglove13 a răspuns:

Ahh..aceeasi greseala am facut-o si eu :/
Dar din greseli invatam laughing
Mie mi-au crescut inapoi in 2 saptamani fara sa le fac nimic.Nici sa ma pensez, nici sa ma dau cu ulei de ricin.Deci banuiesc ca intr-o saptamana o sa ti se indese.
Bafta si sa nu mai repeti aceeasi greseala laughing

| MariaMrr explică (pentru Foxglove13):

Off, esti chiar a doua oara laughing
Prima data cand m-am pensat, erau absolut oribile, faza si mai naspa e ca mi-am dat seama abia dupa ceva timp ca nu e ok formalaughing noroc ca a fost mama care a zis de la inceput ca am gresit, si a stat pe capul meu sa le fac cu creionu ca altfel nu ma mai lasa sa ies din casa X_x
O sa am rabdare o saptamana, sa vedem ce iese.
Pup :*

| Foxglove13 a răspuns (pentru MariaMrr):

Stiu sad Asa mi-a zis si mie..sa nu ma duc ca n-o sa-mi placa laughing ar fi trebuit sa ascult laughing Dar na.din greseli invatam laughing
Oricum, o sa-ti creasca big grin 'cu rabdarea treci si marea'..sau nu laughing glumesc.
Ai grija big hug te pup :*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cresc într-o lună de zile, mergi la salon pentru a le corecta.
Pa, pa.

| TheSoldier a răspuns:

In 2 saptamani o sa ai si monospranceana. big grin Stai linistita, iti vor creste.

| KaterinaРомановский a răspuns:

In 2 saptamani ar trebui sa fie ok!