| Alexiia231 a întrebat:

Buna TPU ! Am si eu o intrebare, merge sa ma imbrac pentru o inspectie in : tenesi albi, camasa alba si blugi gri ? :d Funda la primul raspuns ! Multumesc anticipat :*

5 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Da merge, e decenta tinuta, tocmai potrivita pentru o inspectie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beauty & Fashion, iti spune ceva?
Categoria la care ai postat este gresita.

| Colla a răspuns:

Blugii sa fie stramti si camasa nu prea larga. big grin

| hippy16 a răspuns:

Ar fi de preferat sa iti iei niste pantofi. pentru ca tenisi thinking cu camasa poate nu e cea mai buna idee. depinde de cum sunt tenisii

| Neagu_Ciprian_1979 a răspuns:

Eu zic ca>i foarte bine dar sti ceva pin la urma e democratie, libertate. sfatul meu este imbracate cum te simti tu bine asta i mai important sa te simti tu bine pai nu?