| GeoRge_Zipo_1990 a întrebat:

Unde as putea gasi accesorii rock ( pandative, bratari, etc.) in Bacau? Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| AdaAndreeaAda a răspuns:

Hei! incearca pe www.bestial.ro e un site da poti comanda, au lucruri foarte ok

| mmeme560 a răspuns:

Incearca la '' Dany '', e pe langa piata, coffe shop, unde era magazinul de animale 2x2, pe langa pasajul de langa teatru, la Adal, la parter sau langa Adal. Si in mall mai sunt, dar din argint si aur. Gasesti si in mall la New Yorker unde sunt bijuteriile, la fel si la Sprider happy