| ginchan a întrebat:

Am si eu o mica problema. ce haine ar trebui sa port daca sunt lata in solduri, am 1, 65 m si vreo 50 kg, ce ar trebui sa port pentru a ma avantaja si pentru a arata mai bine? poze pls. Multumesc anticipat.:X:X

1 răspuns:
| bambi12313 a răspuns:

Poti purta orice haine iti plac conteaza sa-ti placa tie nu sa le placa altor persoane o bluza luata pe placul altuia nu e la fel ca una luata pe placul tau nu te gandii ca nu arati bine ci ca te simti bine