| Alexandra2095 a întrebat:

TPU:) Am si eu o nedumerire daca ma puteti ajuta.Am gasit prin sifonier la bunica mea un palton gen pelerina, rosie si cu blanita neagra la gluga si mansetele de la maini, nu stiu cum sa explic.Adica e larg in partea de jos, foarte tare, iar in partea de sus vine ca un palton/jacheta cu nasturei. E doar de cateva ori purtat dar nici nu se cunoaste ca e a bunicii.Pare ca e noua.Intrebarea mea e daca se mai poarta asa ceva? Si cu ce sa-l port?:D E o combinatie intrehttp://shopping.flu.ro/director/laredoute/produs/5015/Pa lton.html si http://shopping.flu.ro/......rmoar.html (tot asa larg) multumesc, fundita :-*

Răspuns Câştigător
| simf a răspuns:

Nici nu conteaza daca se poarta! poti fi extraordinara cu un element de imbracaminte inedit, poti fi vintage, exotica. ai curajul sa porti pelerina si mare grija cu ce o combini. ai incredere in tine si... indrazneste!

2 răspunsuri:
| mean a răspuns:

De ce nu? E foarte dragut.
Poti sa-l porti cu orice jeansi, bluze etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tias zice sa nu o porti pentru ca si eu am una
la fel