| Patrăţel a întrebat:

am si eu o problema in jurul buzelor am niste puncte negre, iar acum s-au si inrosit si se vede urat, stiti cum as putea scapa de ele? ceva mai naturist daca se poate, funda restul votbatting eyelashes. multumesc.

2 răspunsuri:
| PastilutzaColorata a răspuns:

Pai du-te la farmacie si intreaba daca au vreun medicament sau ceva de genu sau daca vrei metoda naturista date cu pasta de dinti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spala-te cu sapun de sulf, si inainte de baie fa niste infuzii cu ceai de mustele.Asa ele se inmoaie le storci iar dupa daca te speli regulat cu sapun de sulf previi aparitia lor.
Succes :*