| alessandra10 a întrebat:

Aproximativ, pana la ce varsta se schimba trasaturile fetei?

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Faţa mea e la fel ca la 13 ani. Nu ştiu...depinde.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu există o anume vârstă. Fața se poata schimba într-o oarecare măsură până la sfârșitul vieții.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Trasatura fetei este intr-o continua "deformare" sau formare. Adica nu este in functie de varsta. La o anumita varsta poti sa arati intr-un fel iar dupa multi ani daca te uiti in poze, doar cateva trasaturi iti sunt cunoscute.

| R0R0 a răspuns:

Nu se intampla intr-un anumit timp si gata.
Toata viata o sa se petreaca mici schimbari.Cum arati acum, nu o sa arati si la 78 de ani.(for example)