| zone3 a întrebat:

As avea nevoie de mai multe modele de tatuaje pentru femei, care pot fi facute pe sold, sau deasupra soldului inspre coaste, sau de pe sold sa ajunga si pe picior putin ( tatuaje medii, nu foarte mari). Va rog frumos, am nevoie urgenta. Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand iti faci tatuaj te gandesti si poti avea 100 de tatuaje in fata tu tot pe ala sa il vrei. Tatuajul e o parte din tine, nu il fa asa amoaca ca o sa te plictisesti si o sa il vrei jos.

| zone3 explică (pentru anonim_4396):

Am nevoie pentru alaltceva. Chill, nu mi-as face ceva ce nu-mi place.

| dragodana a răspuns:

Salut! Tine minte:tatuajele(the real deal,nu facaturile pictate) raman forever(este mai dureros si mai scump sa ti-l scoti decat sa ti-l faci) si, drept urmare, alege un model care sa-ti "vorbeasca", ceva care sa insemne ceva pentru tine. Daca tot vrei sa-ti faci un tatuaj(marisor, zic eu) pana acum ar fi ttrebuit ce vrei.Asa in mare:flori, animale, tribal.
Inca o chestie.Presupun ca stii ca tatuajele dor, dar nu stii ca dor cel mai rau pe coaste si in zonele unde nu este un os sub(gen abdomen).
Gandeste-te de 1000 de ori inainte sa-ti faci tatuajul si apoi actioneaza.Eu m-am gandit 5 ani si apoi mi l-am facut.Bafta!

| zone3 explică:

Nu am mentiionat ca am nevoie urgenta pentru ami face tatuaj. Menstionez ca stiu si care este "durerea" unui tatuaj. Am cerut modele interesante, pentru ca am nevoie la ceva, nu datul cu parerea.