| Anonim8789 a întrebat:

Bună TPU, as avea nevoie de o recomandare de site de haine second hand pentru haine baggy (desigur dacă exista). Caut de ceva timp și sunt curios, exista un magazin online second hand cu haine baggy sau nu?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Haine baggy poate inseamna orice este mai mare decat marimea ta, deci nu prea inteleg cum ai cautat mai exact deoarece primesti cel putin 20 de rezultate de astfel de siteuri second hand pe google.

| blairelovesmusic a răspuns:

Site-ul Remixshop este unul bun pentru haine second hand, are de toate cand vine vorba de haine. Are si accesorii. Preturile sunt foarte mici si au reduceri mereu. Gasesti mai putine haine la marimile mai mari (xxl, 3xl etc.) dar merita sa te uiti pe el.