| Georgiana_Iuliana_2000 a întrebat:

As dori cateva programe in care sa modifici culoarea ochilor, a parului.Dau Funda si vot la cele mai multe si bune site-uri!

Răspuns Câştigător
| mihaelaic a răspuns:

Salut, Georgiana. Este un program pe care eu îl folosesc adesea (unele persoane mă roagă să le prelucrez poze pentru că mă pricep) este GIMP. Se poate descărca gratuit de pe internet. Apoi funcţia este simplă: dai pe pensulă, la efecte pensulă de la Normal muţi pe Color. Cu uşurinţă vei descoperi şi cum să modifici culoarea la pensulă şi apoi colorezi peste iris, forma nu se va modifica deloc, dar se va modifica culoarea!