| TeenWerewolve a întrebat:

Programe de modificare a fotografiilor? vreau sa imi schimb culoarea ochilor si sa nu mai am cateva cosuri dar in afara de morph... vreau niste siteuri, dati-mi un link cu un site care face asta pe gratis! dau funda!

Răspuns Câştigător
| smile1 a răspuns:

Http://pixlr.com/editor/ este cel mai bun;) poti sa iti schimbi culoarea ochilor, poti sa iti stergi cosurile. bafta;). sper ca ti-am fost de folos :*. funda?:D

5 răspunsuri:
| InLove a răspuns:

Http://www.taaz.com/taaz/makeover.html#tab=lipstick - trebuie doar sa iti faci cont, iar duap aceea, sa incarci o poza, e online, - poti sa iti modifici culaorea ochilor... etc.
sper ca te-am ajutat!

| KorpiklaaniV a răspuns:

Stiu eu! Stiu eu! pe TAAZ baby,acolo poti sa-ti schimbi culoarea parului, al ochilor(ETC...)Sper ca te-am ajutat! :* :X, funda big grin?

| Irynushca a răspuns:

Intra pe www.tazz.com fa-ti cont acolo si editeaza cate poze vrei
fundita?

| Puxy a răspuns:

Photoshopwinking