| RalluLorra a întrebat:

As dori iarna aceasta sa port si fuste. Dar mi-am cumparat recent o fusta de genul doar ca este alb cu negru si are alte modele mai simple si nu stiu cu ce as putea so port. Ma puteti ajuta? :) http://remix.ro/womens-clothes-skirts-promod-pr486441.ht ml

Răspuns Câştigător
| Raluu21 a răspuns:

Pai avand in vedere cat de frig e afara, nu prea poti sa o porti decat cu colanti pe dedesubt (cel mai bine cred eu ca s ar potrivi colanti negrii), iar cand se mai incalzeste dres de culoarea piciorului, negru :*
Sus fiind fusta alb cu negru poti purta mai orice vrei :* camasi, bluzite din dantela, camasi din blug, pulovere pe umar :* Si pe deasupra o vesta din blana
Iar in picioare ugg uri, cizme, ghete, orice merge la fusta :*

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Ciorapi negri, grosi, cizme/ghete/bocanci si pulover over size si peste un paltonas