| alynatheone a întrebat:

As dori niste exemple de meserii in domeniul cosmeticelor (exceptand cea de reprezentant Oriflame, Avon etc).

2 răspunsuri:
| GabrielaSandica a răspuns:

Buna,
Draga Alina vreau sa ti spun ca ai niste super beneficii daca esti reprezentant Avon si anume: participi la un curs de frumusete si afacere, unde la absolvire primesti o diploma si de make-up artist. Mai nou poti si beauty trainer. Adica sa tii ore de machiaj in zona in care esti inscrisa ca reprezentant.
Gandeste-te, gratuit poti face ce ti place.

--
Gabriela Sandica
Senior Coordonator Avon si Ambasador AVON
Pagina mea personala

| criisz a răspuns:

Consultant cosmentic happy