| mihaela_3119 a întrebat:

Buna TPU as dori parerea voastra in legatura cu ceva sunt bruneta si am ochii negrii si nu ma pot hotari ce culoare credeti ca mi se potriveste mai mult albastru, mov sau gri FUNDA

Răspuns Câştigător
| Gufiii a răspuns:

Movul este o culoare draguta si se poarta anul asta cred ca ti-ar sta forte bine pentru ca am si eu o prietena care este bruneta si are ochii negri si s-a imbracat o data in mov si era chiar tare... sper ca am fost de ajutor... funda?

4 răspunsuri:
| Madalina1455684 a răspuns:

Albastru:X
Gri nu o sa arate bine pentru c si gri-ul este o culoare ce bate spre inchishappy

| Helioot a răspuns:

Gri ...NU! E naspa, cred ca Albastru, e o culoare extrem de frumoasa ce iti scoate in evidenta ochii si parul Cred ca ti'ar sta Super love struck

| Buratina a răspuns:

Cu toate separat, nu trebuie sa le combini culoarea negru se asorteaza fie cu albastru, fie cu mov, fie cu gri.

| andrutzykazana a răspuns:

Eu cred ca albastrul...