| AnaBejenaru a întrebat:

Ce credeti despre fetele brunete cu ochii negrii? sau care e culoare voastra preferata la ochii a baiatului sau a fetei ideale

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din partea mea sa isi traiasca viata cum vor fetele din ziua de aziwinking

| Psihiatra a răspuns:

Baiatul ideal pentru mine are ochi albashtri... dar si ocii negri sunt superbi(atat la fete cat si la baieti)

| Elena1234456 a răspuns:

Mie imi plac mult ochii negri love struck.

| AnaisC a răspuns:

Buna!
Eu am ochi d culoarea ciocolatii si asa mi se pare ideal la o fata, ochii negri, sa te pierzi in ei.La baieti culoarea ideala este albastru sau verde(ador ochii verzi), dar bruneti.

| Sun life a răspuns:

Baiatul\fata ideala nu exista! si nu poti spune ce ochi iti plac sa aiba o persoana de sex opus. Daca iti place persoana crezi ca conteaza uloarea ochilor? Succeswinking

| mleeky18 a răspuns:

Pentru mine culoarea nu conteaza.important e sa aiba doihee hee glumeam... dar fetele brunete cu ochi negri sunt specialehappy si ochii negri negri rar mai intalnesti...happy