| Iulyka90 a întrebat:

As dori sa ma ajutati cu niste pareri in legatura fondul de ten Vichy Normaderm! Este pentru prima data cand imi achizitionez un fond de ten si nu vreau sa o dau in bara. Eu am un ten mai problematic asa si as dori sa stiu daca cineva dintre voi l-a incercat si daca este asa de bun cum se spune. Eu, in principiu, sunt multumita de Vichy. Isi merita banii deci? Multumesc mult si va doresc o zi buna!

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu l-am incercat eu personal insa pe ent am vazut recenzi bune si foarte bune la adresa lui asa ca ai grija sa iti alegi nunata corecta pentu ca eu zic ca este un fond de ten bun.

| GoldVali a răspuns:

Eu folosesc de la Seventeen dar mama are multe creme, demachiant si cosmetice Vichy. Are ten mixt si uneori se si inroseste, de aia a luat Normaderm. Se impaca bine si cu fondul de ten, dar cel mai incantata e de gelul de curatare. A zis ca fara el nu ar fi bune nici cremele nici fondul de ten.