| puppetdoll a întrebat:

As dori si eu niste pareri de la baieti / fete in legatura cu parfumurile barbatesti de Avon. desi sunt reprezentant, nu prea am incercat decat cateva (Black Touch, Blue pentru tata). Ce credeti despre Full Speed, Patrick Dempsey 2 si Black Suede? Ma gandesc sa-i cumpar unul din ele prietenului meu, lui ii plac cele mai lemnoase si mai puternice. Totusi, nu pot sa ma hotarasc.

Va multumesc :*:*

5 răspunsuri:
| radu a răspuns:

Daca e genul mai sportiv si ii plac aromele lemnoase, puternice.gred ca black touch ar fi potrivit.mie nu imi place nici unul de la avon, dar nu-ti fa griji fiindca noi baietii nu punem foarte mult pe detaliile astea. Oricum foarte dragut din partea ta : Bravo! big grin

| radu a răspuns:

Daca e genul mai sportiv si ii plac aromele lemnoase, puternice cred ca black touch ar fi potrivit. Mie nu imi place nici unul de la avon, dar nu-ti fa griji fiindca noi baietii nu punem foarte mult pe detaliile astea. Oricum foarte dragut din partea ta : Bravo! big grin

| radu a răspuns:

Daca e genul mai sportiv si ii plac aromele lemnoase, puternice cred ca black touch ar fi potrivit. Mie nu imi place nici unul de la avon, dar nu-ti fa griji fiindca noi baietii nu punem accent pe detaliile astea. Oricum foarte dragut din partea ta : Bravo! big grin

| Blablabla0012 a răspuns:

Sh eu sunt reprezentant Avontongue am un an experienta. Cei drept imi plac mai mult parfumurile de baieti decat cele de fetelaughing unele au asa un miros apartelove struck
Preferatele mele sunt :BLACK SUEDE TOUCH sh FullSpeed, mi se par cele care au cel mai aparte miros love struck

| Sunnnnn a răspuns:

Puppet ti-as recomanda sa iei fullspeed am 10 ani si mama mea e reprezentanta de nu stiu cati ani si mi-a facut cadou de mos nicolae un parfum FULLSPEED acela cu sticluta portocalie big grin miroase bine. Deci mai bine alege FULLSPEED! Funda:X?