| Alina_5575 a întrebat:

Care va place mai mult dintre parfumul Signature [avon] si Black Suede Touch [avon]?

As vrea cateva pareri ca inca nu am reusit sa ma hotarasc ce sa aleghee hee [M-ar interesa sa-l dau cadou unei persoane acum odata cu Craciunul.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt parfumuri de duzină.
Pa, pa.

| CandyTetris a răspuns:

Signature.Ador parfumul ala, e atat de finut si rafinat...

| TotLora a răspuns:

Nu este indicat sa oferi cadou parfum, decat daca cunosti foarte bine acea persoana si stii ce parfum foloseste. Noi putem spune ce ne place noua, tu alegi ce iti place tie dar totusi important este sa-i placa persoanei care il primeste.

| aly_1946 a răspuns:

Hey...stiu ca a trecut craciunul dar poti sa incerci sa iti cumperi tie un parf
renunta macar un timp la parfumurile "AVON" si incearca parfumuri precum Black XS si Lady Million Paco Rabbane, IN 2 You si Euphoria Calvin Klein The one si Light Blue de la Dolce & Gabana